transport, motoryzacja jest naszą pasją

A PROFESJONALIZM
RODZI SIĘ Z PASJI

SKĄD POMYSŁ NA FIRMĘ?

ROBIMY TO CO LUBIMY

Firma RP-TRANS działa na polskim rynku transportowym od 2010 roku. Wybór właśnie tej branży nie był przypadkowy. Z zainteresowania motoryzacją, doświadczenia w dziedzinie logistyki i chęci nieustannego rozwoju zrodził się pomysł na stworzenie firmy, spełniającej najwyższe standardy branży transportowej. 

CZY MOŻNA NAM ZAUFAĆ?

JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI NA EUROPEJSKIM RYNKU

RP-TRANS na przestrzeni kilku lat zdobył ugruntowaną pozycję i cieszy się zaufaniem zarówno polskich jak i europejskich klientów. Wieloletnia współpraca z tak znanymi i cenionymi firmami jak: DPD Polska, Geis PL, DSV, FedEx, Rohlig SUUS Logistics, Victoria CYMES, dowodzi, iż jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym.

NIE SIADAMY NA LAURACH

ROZWIJAMY SIĘ CODZIENNIE DLA WAS

O nieustannym dążeniu do samorozwoju świadczy także zmiana siedziby naszej firmy. Przeniesienie biura oraz bazy transportowej do Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego dało nam wiele nowych możliwości. Jako patrioci regionalni, jesteśmy dumni z faktu, iż będąc częścią jednego z największych parków przemysłowych w kraju, pośrednio wzmacniamy także pozycję gospodarczą naszego regionu.