Oferta

Firma RP-TRANS gwarantuje usługi transportowe na najwyższym poziomie. Sprawność obsługi naszych klientów na każdym etapie współpracy zapewnią:

Doświadczeni kierowcy, dla których praca jest prawdziwą pasją. Dzięki ich zaangażowaniu jesteśmy pewni, że nawet najbardziej wymagające ładunki dotrą bezpiecznie i na czas. Większość naszej załogi jest przeszkolona w zakresie przewozu ładunków niebezpiecznych i posiada niezbędne certyfikaty uprawniające do przewozu ładunków pod ochroną międzynarodowej konwencji ADR.

Nowoczesna flota, wśród której przeważają niezawodne ciągniki marki Mercedes-Benz Actros to drugi najsilniejszy punkt RP-TRANS. Nasze zestawy transportują ładunki o masie do 26 ton.

Szeroki zakres działalności obejmujący zarówno tern naszego kraju, jak i całej Europy. Dzięki temu bez względu na zasięg działalności naszych klientów, jesteśmy w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Niejednokrotnie nasz rozwój determinowany jest rzez rozwój naszych partnerów i klientów. W odpowiedzi na ich zapotrzebowania jesteśmy w stanie włączyć do naszej oferty nowe kierunki i destynacje.

Ubezpieczenia ładunków do wysokości 2 000 000 PLN pozwolą spać spokojnie naszym klientom. Powierzając nam swój towar kontrahenci mają pewność, że trafia on w najlepsze ręce. Jednak wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że los bywa przewrotny, a wysokie ubezpieczanie to gwarancja nie tylko naszego bezpieczeństwa jako firmy, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa dla naszych klientów.

Indywidualne traktowanie każdego klienta, to element, który wyróżnia nas na rynku transportowym. Dotyczy to zarówno kwestii rodzaju ładunku, jak i spraw stricte biznesowych. Naczepy typu firana, plandeka, chłodnia, dają wielorakie możliwości załadunkowe i gwarantują możliwość transportowania różnego rodzaju towarów. Dzięki stabilnej sytuacji nasza firma może także zaoferować elastyczny system współpracy w kwestiach stawek oraz terminów płatności.

Jesteśmy pewni, że powyższe argumenty przekonają Państwa do nawiązania współpracy z RP-TRANS.

Zachęcamy do kontaktu i spotkania z nami. Chętnie przedstawimy ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb, zaprezentujemy naszą flotę oraz odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości związane ze strategią transportową w Państwa firmie.

d.chroscinski@rp-trans.pl

s.czubak@rp-trans.pl

p.bukowinski@rp-trans.pl

biuro@rp-trans.pl

505 101 189

698 113 575

© 2017 RP-TRANS Wszelkie prawa zastrzeżone.